içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Bana kiminle ahbaplık ettiğini söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim..

Siyasi mazinin tamamını toplasak hepi topu 8-10 yıl bile yok!.

Geçmişinde elle tutulur gözle görülür bir hizmetin var mı?. Yok!.

İnsanların aklına nakşedilmiş bir duruşun, özün, sözün var mı?. O da yok!.

Beylikdüzü Belediye Başkanlığı'ndan önce Gezi İhaneti'nde vatan hainleriyle iş tutarken vermiş olduğun bir kaç poz ve "Bu Meydan Kanlı Meydan, Çıktı Artık Ok Yaydan" marşlarıyla yolları gasp edip yürüyüş yapan terörist yavrularının yanında yamacında dolaşarak göstermiş oluğun memleket düşmanlığın!.

Her CHP'li gibi illegal örgütlerle işbirliğini belgeleyen kanıtlarını eline alıp kendini memleketin altına dinamit döşeyenlere ispat etmişsin ve gelsin mevkii makam!.

Gezi İhaneti'nde Türk polisini taşlayan ve kocasının övgülerine mazhar olan İl Başkanın Kaftancıoğlu gibi, vazifeni söylendiği gibi eksiksiz yerine getirmişsin!.

Hatıra binaen Beylikdüzü'nde bir Başkanlık mazin var, o da yaptığın inşaatlar ve köfteci dükkanların sayesinde parandan medet umanların verdiği cılız bir referans rüzgarıyla olmuş!.

Peki ne katmışsın Beylükdüzü'ne?. 

Birkaç park, ihalelerini eşe dosta verdiğin kaldırım taşları söküp takma işleri ve yüzlerce vaadlerinden birisi olan kreş ama o kreşi de yine dostlarının çocuklarına tahsis etmişsin!.

Kendine ne kattığına bakalım bir de..

En ciks yerlerdeki arsalara bakınca boyun büktüren yüksek binalar, devlet arazilerini kitabına uydurup ortaklarınla yaprığın siteler, kendi AVM'ne özel çıkardığın içki ruhsatı, kendi mahalleni ihya ettiğin süslü püslü sokaklar falan filan..

Karakol basıp Türk polisini devletin mahremi olan polis merkezinde rehin almana, ana avrat sayıp sövmene, hakaretler yağdırmana girmiyorum bile..

Ve şimdi de karşımıza mağdur olarak çıktın öyle mi?.

Neyin mağduriyeti bu Allah aşkına!.

Adamın oylarını çalan sen, sandık kurullarını baştan aşağı refize edip kendi çeteni sandıklara kadar yerleştiren sen, milletin iradesine tecavüz edip ortalığı karıştıran sen ama mağdur olan da yine sen!.

FETÖ'cü olmadığını söylüyorsun, bütün FETÖ'cüler Ekremci!.

Yunan değilsin ama düzmece zaferini kutlayan Yorgolar!.

Demirtaş'ı tanımazsın, terör yandaşı değilsin ama Kandil sadaka dilenir gib sana oy istiyor!.

Vatan haini değilsin ama Vatana ihanet edip yurt dışına kaçan bütün şerefsizlerin dilinde sana yapılan güzellemeler..

LGBT'li değlsin ama bütün godoş kırık tayfa senin şerefine kadehler tokuşturuyor!.

Ha bi' de; Okan Bayülgen'in programına konuk olduğunda "Trabzon'un 40 Haneli Köyünde Doğmuş Birisi Proje Olamaz" demiştin ya dün..

Erzurum'un 10 haneli en ücra köylerinden birinde doğan ve okuma yazmayı bile sonradan öğrenen Fethullah Gülen isimli it nasıl ki İsveç Çakısı gibi bütün dünyanın işini gören proje olmuşsa, senin de bir proje olma ihtimalin var Ekrem efendi!.

Seni yere göğe sığdıramayanlardan da belli zaten kimlere hizmet ettiğin!!!

 

YAZARIN DİĞER YAZILARI
FACEBOOK YORUM
Yorum